Cílem projektu Stavebni-rizeni.cz je poskytnout účastníkům územního a stavebního řízení ucelené informace a kontakty a usnadnit jim tak tento legislativní proces.


Dům bez stavebního povolení


Znění dotazu:

Dobrý den. Chtěl bych se touto cestou zeptat, zda je nebytová stavba o výšce 3m a zastavěné ploše 22m2 domem bez stavebního povolení? Děkuji

Anna F., 30. 01. 2014



Odpověď:

Dobrý den Anno,
Vámi uváděná stavba je stavbou, která nevyžaduje dle § 103 stavebního zákona stavební povolení ani ohlášení. Více informací k domům, které nevyžadují stavební povolení naleznete v tomto příspěvku.




5,00 z 5 (1 hlasů)

Diskuze

TOPlist