Cílem projektu Stavebni-rizeni.cz je poskytnout účastníkům územního a stavebního řízení, nově řízení o povolení stavby nebo zařízení, ucelené informace, kontakty a usnadnit jim tak tento legislativní proces.


Projekční práce

Profesionální zpracování projektové dokumentace rodinných domů a vodních děl.

Projektujemedomy.cz

Projekční práce

Snímek obrazovky 2022-09-22 v 23.46.06

Projekty rodinných domů

cena: od 39 900 Kč

Kompletní projekt rodinného domu ve stupni DUR a DSP Vám zpracujeme od 39 900 Kč. Vyberte si z našich typových domů nebo nám sdělte Vaši představu o domu a zpracujeme Vám projekt na míru za skvělou cenu. Dále projektujeme různé přístavby, stavební úpravy stávajících staveb a dokumentaci odstranění stavby.

Typový dům č. 1

Typový rodinný dům 1

Půdorys typový dům 1

Typový dům č. 2

Typový dům_2_Photo - 10Snímek obrazovky 2023-12-04 v 21.01.56

Typový dům č. 3

Typový dům_3_Photo - 1Snímek obrazovky 2023-12-04 v 21.04.14

Typový dům č. 4

Typový dům_4_Photo - 1Snímek obrazovky 2023-12-04 v 21.08.28

Vodovodní přípojka

cena: 8 950 Kč

Celý projekt vodovodní přípojky s námi vyřídíte online z pohodlí svého domova a přenechat nám můžete i zdlouhavé obíhání úřadů a shánění potřebných povolení.

Kompletní projekt vodovodní přípojky zpracujeme za 8 950 Kč.  Za tuto cenu se vám do rukou dostane kompletní projektová dokumentace, včetně případných změn, která je připravena pro jednání s úřady.

Kanalizační přípojka

cena: 8 950 Kč

Celý projekt kanalizační přípojky s námi vyřídíte online z pohodlí svého domova a přenechat nám můžete i zdlouhavé obíhání úřadů a shánění potřebných povolení.

Kompletní projekt kanalizační přípojky zpracujeme za 8 950 Kč.  Za tuto cenu se vám do rukou dostane kompletní projektová dokumentace, včetně případných změn, která je připravena pro jednání s úřady.

Plynová přípojka

cena: 8 950 Kč

Celý projekt plynové přípojky s námi vyřídíte online z pohodlí svého domova a přenechat nám můžete i zdlouhavé obíhání úřadů a shánění potřebných povolení.

Kompletní projekt plynové přípojky Vám zpracujeme za 8 950 Kč.  Za tuto cenu se vám do rukou dostane kompletní projektová dokumentace, včetně případných změn, která je připravena pro jednání s úřady.

Projekt ČOV

cena: od 11 900 Kč

Projekt domovní čističky odpadních vod u nás vyřídíte celý online z pohodlí vašeho domova. Naši projektanti se s vámi spojí a díky popisu vaší situace a dnešním online nástrojům váš projekt zpracují snadno a rychle.

  • ČOV s napojením na kanalizaci
  • ČOV se vsakem
  • ČOV s retenční nádrží
  • ČOV do povrchových vod
  • Vyřízení povolení

Kompletní projekt domovní čistírny odpadních vod Vám zpracujeme od 11 900 Kč.  Za tuto cenu se vám do rukou dostane kompletní projektová dokumentace, včetně případných změn, která je připravena pro jednání s úřady.

Samozřejmě nabízíme i vyřízení stavebního povolení ČOV.

Projekt studny

cena: 12 450 Kč

Kompletní projekt studny s námi zvládnete vyřídit online z pohodlí vašeho domova. Naši projektanti se s vámi spojí a díky popisu vaší situace a dnešním online nástrojům váš projekt zpracují snadno a rychle.

Kompletní projekt studny, včetně hydrogeologického posudku, Vám zpracujeme za 12 450 Kč.  Za tuto cenu se vám do rukou dostane kompletní projektová dokumentace, včetně případných změn, která je připravena pro jednání s úřady.

Samozřejmě nabízíme i vyřízení stavebního povolení studny.

Hydrogeologický posudek

cena: od 3 500 Kč

Stavíte nový dům? Chcete postavit na svém pozemku studnu nebo domácí čističku odpadních vod? Pak budete potřebovat hydrogeologický průzkum.

Hydrogeologický posudek vytvořený certifikovaným hydrogeologem dle platné normy a vyhlášky. Cílem posudku je zhodnocení přirozených hydrogeologických poměrů v místě projektované vodohospodářské stavby, zhodnocení možnosti ovlivnění stávajících lokálních zdrojů podzemní vody.

Snímek obrazovky 2022-09-22 v 23.46.06