Cílem projektu Stavebni-rizeni.cz je poskytnout účastníkům územního a stavebního řízení ucelené informace, kontakty a usnadnit jim tak tento legislativní proces.


O nás

O webu

Cílem projektu Stavebni-rizeni.cz je poskytnout účastníkům územního a stavebního řízení ucelené informace a kontakty a usnadnit jim tak tento legislativní proces.

Web Stavební řízení je rozdělen do 4 hlavních kategorií – LEGISLATIVA, PORADNA, STAVEBNÍ ÚŘADY a MĚSTA A OBCE. V sekci LEGISLATIVA naleznete přehled všech aktuálně platných právních předpisů, které se vztahují k územnímu a stavebnímu řízení. Součástí jsou také tiskopisy pro stavební úřad a dotčené orgány. Sekce PORADNA obsahuje odpovědi na nejčastěji pokládané dotazy. Pod záložkou STAVEBNÍ ÚŘADY naleznete jmenný seznam stavebních úřadů ČR včetně informací o jejich působnostech a agendách. Kategorie MĚSTA A OBCE obsahuje seznam všech měst a obcí v ČR, rozčleněných podle krajů. U každého města či obce jsou pak vypsány informace o stávající infrastruktuře, kontakty na stavební úřad, do jehož působnosti daná obec či město náleží.

Autor webu, provozovatel

Provozovatelem a autorem webu je firma MR complet s.r.o., Příčná 1892/4, 110 00 – Praha 1. IČO: 17315611

Kontakt na provozovatele je admin@stavebni-rizeni.cz