Cílem projektu Stavebni-rizeni.cz je poskytnout účastníkům územního a stavebního řízení ucelené informace a kontakty a usnadnit jim tak tento legislativní proces.


Projekt pro stavební povolení – náležitosti


Znění dotazu:

Dobrý den,

mohu se zeptat, kde hledat informace k náležitostem projektu pro stavební povolení? Na stavebním úřadě mne poslali zpět za projektantem, neboť prý projekt není kompletní. Projektant ale říká, že projekt obsahuje vše, co má :( Existují nějaké předpisy (zákony), které by toto řešily?

Míra H., 20. 04. 2014Odpověď:

Dobrý den,

bylo by dobré problém blíže specifikovat – z Vašeho dotazu skutečně nelze určit podstatu problému.

Vybrané fragmenty, vztahující se k požadavkům na projekt pro stavební povolení lze nalézt ve stavebním zákoně (konkrétně v § 110), podrobnější informace je pak nutné dohledávat v související legislativě. Zkuste využít dotazu, který jsme zde nedávno zodpovídali – dokumentace ke stavebnímu povolení. V dotaze jsme řešili dokumentaci pro stavební povolení, což je vlastně stejné téma. V dotaze naleznete odkazy na požadavky k projektům dle stavebního zákona a také dle vyhlášky č. 499/2006 Sb. o dokumentaci staveb (jejíž celé znění je k textu přiloženo). Snad Vám alespoň tato odpověď postačí.
5,00 z 5 (1 hlasů)

Diskuze

TOPlist